Woods se stěhuje na jachtu. Trump mu udělí medaili svobody

Jachta Tigera Woodse Privacy

Loňská zkušenost s ubytováním na jachtě během U.S. Open se Tigeru Woodsovi zjevně zalíbila. I letos bude spát ve své posteli. Na soukromém plavidle za 400 milionů korun bude pobývat v týdnu, kdy se hraje v New Yorku PGA Championship. Do té doby mu prezident Donald Trump udělí medaili svobody.

Woodsova jachta podle webu Marinetraffic.com zakotvila ve středu v Oyster Bay, jen 13 mil od Bathpage Black, kde se letos uskuteční netradičně už v květnovém termínu major PGA Championship.

Loni "zaparkoval" aktuálně šestý hráč světového pořadí svůj plovoucí dům v Gurney’s Montauk Yacht Clubu, kde trávil čas mezi koly na U.S. Open.  

Na jachtě dlouhé téměř 50 metrů o celkové ploše 604 metrů čtverečných může Woods ubytovat 10 lidí v pěti pokojích. O jachtu se stará devítičlenná posádka, součástí je posilovna, obří vířivka, výtah, malé kino nebo bar.

V úložném prostoru má i dva kajaky, tři vodní skútry i dva skútry Vespa.

Podívejte se na luxus, ve kterém Woods stráví letošní PGA Championship.

Tiger Woods nehrál ani jeden turnaj od svého triumfálního vítězství na Masters, kde získal patnáctý major kariéry a 81. titul na PGA Tour. A fanoušci se ho s největší pravděpodobností nedočkají ani příští týden na AT&T Byron Nelson. Ukáže se zřejmě až v dějišti PGA Championship, které se hraje od 16. do 19. května.

Ještě předtím se ale obleče do slavnostního oblečení, aby v pondělí převzal od prezidenta Spojených států amerických medaili svobody. Tu mu hlava státu USA udělí za jeho poslední vítězství na Masters, kterým v dobrém slova smyslu pobláznil celý sportovní svět.

"Hovořil jsem s Tigerem Woodsem, abych mu pogratuloval k včerejšímu úžasnému vítězství na Masters a abych ho informoval o tom, že mu za jeho výkony a neuvěřitelný návrat ke sportu, ale hlavně k životu, udělím prezidentskou medaili svobody," zveřejnil na svém twitterovém účtu Donald Trump den po Woodsově triumfu v Augustě.

Prezidentská medaile svobody je společně se Zlatou medailí Kongresu nejvyšším civilním vyznamenáním ve Spojených státech amerických.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení