Už vyhrál 29 milionů. Teď vsadil, že Woods vyhraje grand slam

James Adducci

Sázkař, který na Masters vsadil obří částku na Tigera Woodse a vyhrál téměř 30 milionů korun, dál pokouší své štěstí. Jak již dříve avizoval, část vydělaných peněz opět vsadil na Woodse. Tentokrát rovnou na to, že Tiger letos vyhraje všechny tři zbývající majory. Do hry pustil 100 tisíc dolarů (téměř 2,3 milionů korun).

Tenhle neuvěřitelný příběh jsme vám již nabídli. James Adducci vsadil těsně před Masters 85 000 dolarů na to, že Woods v Augustě vyhraje svůj 15. major turnaj v kariéře. Tehdy vydělal 1 275 000 dolarů, což je v přepočtu zhruba 29 milionů korun.

Teď vsadil ještě víc než předtím. U stejné pobočky William Hill v Las Vegas složil 100 000 dolarů na to, že Woods letos vyhraje kalendářní grandslam. Při kursu 100:1 by vyhrál neskutečných 10 milionů dolarů (téměř 230 milionů korun). To je víc, než by vydělal samotný Woods na prize money, pokud by se mu to povedlo.

Zní to jako šílená sázka, ale pro Adducciho hraje několik faktorů. Především se předchozím úspěšným tipem zbavil půjček, které měl na dům, školné pro děti a dvě auta, takže je s rodinou v klidu. Za druhé následující dva majory se hrají na místech, kde již Woods dokázal vyhrát.

Příští týden se hraje v Bethpage PGA Championship, což je místo a turnaj, který vyhrál v roce 2002. Pak bude v červnu následovat US Open v Pebble Beach, což je totožná scéna, která byla při jeho vítězství v roce 2002. A v červenci se bude hrát The Open v Royal Portrush, což bude premiéra pro každého ve startovním poli.

Tiger Woods (GettyImages)

Žádný golfista v historii grand slam nikdy nevyhrál. Pouze Woods dokázal vyhrát čtyři majory v řadě, nikoliv však v jeden rok, když zvítězil v roce 2000 na po sobě jdoucích US Open, The Open a PGA Championship a hned následujících rok vyhrál Masters jako první major v další sezóně.

Tomuto počinu se od té doby říká Tiger Slam. Kariérní grandslam, to znamená aspoň jednou každý z majorů během kariéry, vyhrálo v dějinách golfu jen šest hráčů. V éře před Masters to byl Bobby Jones, v éře Masters pak Woods, Jack Nicklaus, Ben Hogan, Gary Player a Gene Sarazen.

Nyní víme, jakou cenu by měl první sezónní grandslam. Aspoň jakou cenu by měl pro jednoho bláznivého sázkaře z maloměsta ve Wisconsinu.

"Pokud (Woods) vyhraje následující dva majory, a já myslím, že vyhraje, není pochyb o tom, že v Royal Portrush získá grandslam. Za rok pak pojede do Augusty, aby se stal rekordmanem v počtu vítězství na majorech," věští Adducci.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení