Neil napálil svůj drive, kromě eaglu vyhrál i pivo na rok

Longest Drive Prague Golf Challenge 2019

Ve finálovém kole Prague Golf Challenge už nehrál o vítězství, přesto si Skot Bradley Neil v závěru kola na pětiparové sedmičce udělal radost. Díky povedenému drivu zahrál eagle, díky kterému si vydělal více eur a navíc získal zásobu piva Pilsner Urquell na rok zdarma.

Vložená soutěž Longest drive je pravidelnou součástí turnajů pořádaných Relmostem jak na Challenge Tour, tak na European Tour. Ten největší ranař se pak může těšit na 365 plechovek plzeňské dvanáctky.

Na Zbraslavi se měřilo už třetím rokem na pětiparové sedmičce a nejdelší drive zde tentokrát zahrál Neil. Jeho míček doletěl do vzdálenosti 287 metrů, což nakonec stačilo na vítězství v této soutěži.

Sympatický Skot však díky skvělému drivu nezískal pouze pivo na rok zdarma, ale také si vytvořil šanci na atakování greenu druhou ranou. To se mu sice nepodařilo, ale následně poslal do jamky přímo svou třetí ránu zhruba ze sta metrů. Eagle byl na světě!

Díky tomu se v závěru svého kola (startoval na desítce) posunul na celkové skóre -4 a stejně jako třeba Stanislav Matuš obsadil na turnaji dělenou 29. příčku. Za tu vyinkasoval 1560 eur, kdyby došel sedmičku pouze v paru, bylo by to zhruba o 550 eur méně. A to už se jednoduše vyplatí.

Když k tomu navíc přičteme fakt, že na domácí sledování fotbalu nebude muset nějaký ten pátek kupovat tekuté občerstvení, stála ta rána za to!

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení