Suchan hraje o skvělý výsledek. Vlašínová opět v TOP 10

Daniel Suchan

Daniel Suchan se na Challenge Tour ve Švýcarsku srdnatě bije o co nejlepší výsledek. Po třetím kole Swiss Challenge se udržel v nejlepší dvacítce, když zahrál kolo v paru za 71 ran. Ve Finsku na se turnaji LETAS dostala podruhé za sebou do TOP 10 Kateřina Vlašínová.

Suchan prožil v Lucernu čtvrtek snů, zahrál 63 ran a dělil po prvním kole vedení. Ve druhém kole přišlo vystřízlivění za 74 ran, přesto se český profesionál nepropadl níže než na dělené 14. místo. V sobotu Suchan ustál tlak, když dokázal otočit nepříznivý vývoj kola.

Sice si mírně pohoršil v pořadí na dělené 17. místo, ale to před finále není nijak dramatický propad. Na TOP 10 ztrácí Suchan tři rány.

Třetí kolo začal šesti pary, než zahrál na sedmičce dabláče a hned vzápětí bogey. Ještě na první devítce ale dokázal propad leaderboardem zastavit prvním birdie.

Na druhé devítce pak už nechyboval, naopak přidal další dvě velmi cenná birdie na 14 a 16 a posunul zase o několik míst nahoru.

Do finálového kola půjde Suchan se ztrátou šesti ran na trojici Oliver Lindell, Julien Quesne a Christofer Blomstrand, která se dělí o vedení se skóre -11 . O ránu zpět je čtvrtý Connor Syme.

Průběžné výsledky turnaje naleznete zde.

Kateřina Vlašínová skončila po týdnu opět v TOP 10 turnaje LETAS. Minule byla dělená sedmá ve Švýcarsku, nyní dělená osmá ve Finsku.

Závěrečné třetí kolo Viaplay Ladies Finnish Open zahrála v paru a po třech kolech za 70, 74 a 72 je v paru i její celkové skóre. V sobotu zahrála čtyři birdie a čtyři bogey. Do TOP 10 se však vmáčkla na poslední chvíli, když zahrála berdíky na 16 a 17.

Konečné výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení