Suchanovi závěr nevyšel, ve Švýcarsku dohrál v páté desítce

Daniel Suchan

Fantastické první kolo, solidní třetí a ostatní dvě nepříliš vydařená, zvláště to poslední za 76 (+5). To je rychlý souhrn vystoupení Daniela Suchana na Swiss Challenge v Lucernu, po kterém bude ve výsledcích zapsáno jeho dělené 42. místo a celkový výsledek v paru.

Suchan na Challenge Tour ve Švýcarsku ukázal, čeho je schopný, a to v obou směrech. Mezi jeho nejlepším prvním a nejhorším čtvrtým kolem byl rozptyl 13 ran. Na úvod zahrál famózních 63, na závěr 76 ran.

Čtvrteční noc strávil šestadvacetiletý český profesionál na čele leaderboardu, druhý den se sice po kole za 74 ran propadl na dělené 14. místo, ale v sobotu zahrál v paru a měl šanci na skvělé umístění.

Tu však nevyužil. Leaderbodrem dolů ho srazily především tři dabláče (7, 10 a 15). Kromě nich zahrál ještě dvě bogey (4 a 14) a také tři birdie (2, 13 a 17). Ač po první osmnáctce vedl, ztratil na konec Suchan na vítěze 15 ran.

Tím se stal Ricardo Santos, který si po druhém místě z Kaskády připsal o dva týdny později ještě o jednu příčku lepší výsledek. Portugalec zvítězil s náskokem jediné rány před dvojicí Moritz Lampert a Richard Bland.

Konečné výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení