Tiger Woods za smrt barmana nemůže, říkají jeho právníci

Tiger Woods

Může se vám to zdát přitažené za vlasy, ale v Americe prostě na podobné soudy dochází. S jedním takovým se nyní potýká také Tiger Woods, který je mezi obviněnými z toho, že má nepřímo podíl na smrti Nicholase Immesbergera. Jeho právníci to ale zásadně odmítají.

Pokud vás ta zpráva z poloviny května minula, tak je pro pořádek – Immesberger přišel o život poté, co se vyboural v autě. V krvi měl přitom trojnásobně vyšší hodnotu alkoholu, než je povolené. 

Pokud tápete, a třeba si myslíte, že Woods byl účastníkem nehody v jiném autě, pletete se. Golfový šampion má mít podíl na mladíkově smrti z toho důvodu, že ten byl zaměstnán v jeho podniku, ve kterém navíc před nehodou po své službě pil. A pak usedl za volant.

Tiger dokonce ani "u toho" v inkriminovaný den nebyl, ale někdy dříve měl s Immesbergerem v restauraci The Woods Jupiter, která mu patří a kde byl dotyčný zaměstnán, popíjet. A to i přesto, že měl vědět, že měl Immesberger v minulosti problémy právě s alkoholem.

Kvůli tomu se právní zástupci pozůstalých rozhodli obvinit nejen Woodse, ale i jeho přítelkyni Ericu Herman, která je manažerkou podniku, a také samotný podnik. Všichni prý mají na smrti 24letého Američana podíl.

Pokud si klepete na čelo, naprosto vám rozumíme. A proti tomuto obvinění se u soudu ohradil také Woodsův právní tým.

"Pokud je zde nějaká nedbalost, která vedla nebo se podílela na údajných (Immesbergerových) zraněních, stalo se tak pouze důsledkem nedbalosti ze strany třetích osob, které nebyly v péči, pod kontrolou nebo dohledem Woodse," stojí v jednom z mnoha prohlášení, která byla v minulém týdnu podána k soudu, konkrétně 15th Judicial Circuit v Palm Beach County na Floridě, kde se tragická nehoda stala.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení