V přípravě na US Open trefil eso. Pak si žádal doktora

Kevin O’Connell

Dát eso v Pebble Beach, ještě k tomu na ikonické sedmičce v přípravě na US Open s vámi může hodně zamávat. Nevíme, jestli to bylo přímou příčinou problémů, ale krátce po svém hole-in-one se úřadujícímu U.S. Mid-Amateur šampionu Kevinu O’Connellovi udělalo špatně a musel si přivolat pomoc.

Informaci přinesl reportér Joel Beall ze zámořského Golf Digestu a později ji potvrdila USGA pro Golf Channel, když uvedla, že "hráč požádal na hřišti o lékařskou pomoc. Zdravotnický personál zareagoval okamžitě a hráče na místě ošetřil. Jakmile se jeho stav zlepšil, vzal si vozík a odjel. Lékařský transport nežádal."

Další informace o svém zdravotním stavu hráč dosud neposkytl.

Třicetiletý O´Connel hrál univerzitní golf v Severní Karolíně, než se stal v roce 2011 profesionálem. Následně hrál tři sezóny na amerických minitúrách. O několik let později se reamaterizoval. Loni se ale rozhodl, že si dá druhou šanci a začne hrát opět profesionálně. Přihlásil i do Q-School European Tour.

Ještě předtím ale loni v září stihl vyhrát U.S. Mid-Amateur, čímž si zajistil právo startu na Masters a na US Open, o které by přišel, pokud by se předtím opět stal profesionálem. Proto své rozhodnutí odložil.

V dubnu v Augustě neprošel cutem a nyní se chystá na US Open. Tee time prvního kola má naplánovaný na čtvrtek ráno společně s Billym Hurleym III. and Brianem Davisem. Snad se mu udělá dobře natolik, aby mohl nastoupit.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení