Šampionka LPGA porodila o 8 týdnů dříve. Modlete se, prosí

Brittany Lincicome

Pořádně na spěch si při cestě na svět dala dcerka osminásobné šampiony LPGA Brittany Lincicomové. Holčička pojmenovaná Emery Reign Gouws se totiž narodila o osm týdnů dřív, než bylo plánováno. A svým rodičům tak hned na úvod přidělala trochu starosti.

Nejdůležitější je, že je v pořádku. Dnešní medicína už prostě umí často skoro zázraky, a tak i výrazně nedonošené děti mají šanci nejen na přežití, ale na plnohodnotný život. A zde se zdá, že tomu tak bude.

Lincicomová se ještě v pondělí chtěla zúčastnit v Chicagu, kam o víkendu odletěla ze svého floridského domova, charitativního Pro-Amu. Na jeho start už nedorazila. V nemocnici Mercyhealth’s Javon Bea totiž porodila.

"Naše štěstíčko se rozhodlo déle nečekat se svým velkým příchodem. Včera jsem letěla do Chicaga na výlet a ona dnes ve 3:50 odpoledne přišla na svět. To je přesně o 8 týdnů dříve. Potřebujeme tak, abyste se za ni modlili. Ale zatím si vede skvěle," napsala golfistka na sociální sítě, kam přidala také první fotografie šťastné nyní tříčlenné rodinky.

"Všichni se seznamte s Emery Reign Gouws. Má čtyři libry a 11 uncí. Mamka a tatínek tě moc milují," dodala ve svém postu. Na naše míry je to zhruba 2,1 kilogramu a tatínkem je Dewald Gouws.

Ten později zámořskému Golf Channelu napsal, že "mamka i dítě si vedou skvěle. Nemocnice je skvělá a lidé výteční. Emery už není napojena na kyslík a vede si báječně."

V úterý pak Lincicomová, která letos prozradila, že loni už jednou potratila, dala na Instagram krátké video své nově narozené dcerky.

"Emery chce dnes ráno říci každému ahoj. Vede si skvěle. Ráno už ji odpojili od kyslíku, což je skvělé znamení. Stále potřebujeme vaše modlitby, aby prospívala a my jeli domů dříve než později," napsala.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení