Striptýzový klub chystal turnaj u Trumpa. Sexy charita nebude

Trump National Doral

V Trump National Doral mohlo být pěkně veselo. Svůj charitativní turnaj na jednom z hřišť ve vlastnictví amerického prezidenta Donalda Trumpa tam totiž chystal striptýzový klub z Miami. Akce je pro někoho bohužel, pro jiné bohudík, zrušena.

Z turnaje na Trump National Doral course na Floridě měla profitovat místní charita. Hráčům byly nabízeny „holky jako kedíci podle vlastního výběru“ a je na snadě, že to měly být nejspíš striptérky z Shadow Cabaretu, pánského klubu z Miami, který turnaj pořádal.

"Kvůli atmosféře, která obklopila všechno kolem golfového turnaje, se Shadow Cabaret rozhodl akci zrušit. Omlouváme se každému, kterého se mohl turnaj nějak dotknout," píše se na Facebooku podniku, který akci na svém webu propagoval jako "nejvíc sexy charitu v Miami v roce 2019".

Mělo se hrát s míčky s natisknutými růžovými rty. Na letáku byl v pravém dolním rohu znak rodiny Trumpů. Turnaj měla v pátek vykopnout akce, kde měly hráči poznat své ženské kedíky, turnaj a "gala show" měly proběhnout v sobotu.

The Trump Organization a Miami Allstars Foundation, nadace spojená s basketbalovým prostředím, které měl jít výtěžek z turnaje, pak podle The Washington Post rovněž oznámily zrušení turnaje.

Deník také uvedl, že ředitel Miami Allstars Foundation Carlos Alamilla prý věnoval plánované akci jen malou pozornost a nezaznamenal na ni žádnou reklamu, dokud ho na ni neupozornila redakce.

Poté zavolal do Trumpova klubu, kde prý oznámil: "Naše organizace nebude na turnaji spolupracovat a vy byste neměli také," citoval ho proslulý list z hlavního města Spojených států.

Americká média následně přidala i oficiální prohlášení The Trump Organization: "Charita už zrušila své napojení (na turnaj), akce nebude probíhat v našem klubu a všechny již uhrazené částky budou vráceny."

"Naším záměrem bylo získat peníze pro místní potřebnou charitu. Trump Doral a hotel nemá žádnou vazbu na naši společnost, kromě toho, že nám dovolila pronajmout si jejich golfové hřiště," uvedl v prohlášení Shadow Cabaret.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení