Karlštejn viděl kvalitní golf, vyhrál Rudolf Nechanický jr.

Rudolf Nechanický

Tak výsledkově kvalitní turnaj ještě Czech Pro-Am Teaching Tour ve svých osmi ročnících nezažila. Přesně ve čtvrtině prázdninového času, tedy 15. července, se odehrálo letošní čtvrté klání a na Karlštejně to byly parádní výkony.

Na TOP 10 bylo u profesionálů potřeba zahrát nejhůře par hřiště, tedy 72 ran. A to se hrálo na náročném hřišti, které nedá nikomu nic zadarmo, o čemž se ostatně přesvědčili všichni startující.

Eaglem na pětiparové jedničce začal, birdie na dvojce pokračoval a vítězným výsledkem 68 (-4) s jediným bogey skončil Rudolf Nechanický junior. Svědčila mu hra ve dvojici s otcem Rudolfem seniorem.

Finišem birdie-birdie se dostal na druhé místo se 69 ranami Jiří Němeček. O třetí příčku se na 70 úderech dělili Vít Šimek a Marek Toman.

O další ránu zpět byli dva Petrové, Štrougal a Nič – ten hrál na konci tři birdie v řadě, ale pak přišlo bogey na osmnáctce a frustrace z proputtovaného dne vyvrcholila.

Kategorii Apprentice ovládl Jan Smotlacha s rovněž pěknými 73 údery a náskokem šesti ran před konkurencí. Profesionální Nearest to Pin měla na čtrnáctce Michaela Valášková, zatímco na amatérské dvanáctce byl nejpřesnější Richard Kalhous.

Příští turnaj, juniorské Pro-Am v Praze-Motole, se uskuteční 10. srpna.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení