McIlroy vytrolil Kuchara. Koepka se smál snad nejvíc v životě

Matt Kuchar, Rory McIlroy a Brooks Koepka

Matt Kuchar by nejradši dávno zapomněl na incident ze začátku letošní sezóny, který mu neudělal vůbec dobrou pověst a který tak trochu odhalil jeho vztah k penězům. To by tu ale nesměl být Rory McIlroy, který mu to drsně připomněl. Vše bylo samozřejmě myšleno s humorem, ale…

…ale přesto z toho, jak dokonale McIlroyův vtip sedl, až zamrazí. Navíc když se vedle stojící Brooks Koepka, kterého vidět se chechtat je asi tak stejně sváteční, jako vidět padat sníh na rovníku, rozesmál, až mu praskala guma u trenek.

Kuchar se letos stal středobodem negativních komentářů, když vyšlo najevo, jak málo zaplatil místnímu kedíkovi, kterého si najal jednorázově na turnaj Mayakoba Classic, který posléze vyhrál. Do obvyklé taxy, kterou kedíci vydělávají, to mělo hodně daleko.

Kuchar se tak pod tlakem kritiky jak od veřejnosti, tak i od ostatních hráčů, po čase omluvil, a mexického kedíka odměnil uspokojující částkou. Když však v úterý Rorymu nabil na smeč, McIlroy nezaváhal.

Setkali se spolu na ceremoniálu Wyndham Rewards, kde byl deseti nejlepším hráčům letošní základní části FedEx Cupu oficiálně rozdělen bonus 10 milionů dolarů.

Koepka z něj bral dva miliony za vítězství a na druhém místě skončil McIlroy jen o dva body před Kucharem. Rozdíl v penězích byl ale obrovský, 300 000 dolarů. McIlroy dostal 1,5 milionů dolarů, Kuchar 1,2 milionů.

Zatímco Kuchar vysvětloval, že jen dva body ho připravily o 300 000 dolarů, McIlroy pálil ostrými. "Ano, všichni víme, co pro něj peníze znamenají," zahlásil Rory a rozesmál se. Stejně jako Koepka. Smál se i Kuchar, ale otázka je, jak moc se Roryho hláškou doopravdy bavil.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení