Novinky na Czech Masters 2019: Především VIP divácký zážitek

Czech Masters

Už šestý ročník D+D REAL Czech Masters vypukne v příštím týdnu na hřišti Albatross u Prahy. A opět s několika atraktivními novinkami, na které golfoví fanoušci narazí ve Vysokém Újezdu poprvé. Dominuje jim přitom nový VIP stan, kam se může dostat každý zájemce.

Zatímco velké VIP hospitality u greenu 18. jamky je určeno pouze pro partnery akce, u greenu patnáctky je VIP stan připraven pro všechny, kteří si chtějí dopřát o něco luxusnější zážitek z turnaje European Tour.

Už jen výhled na hřiště, konkrétně na patnáctou a šestnáctou jamku, stojí za to. K tomu neomezená konzumace nejen jídla, ale i alkoholických a nealkoholických nápojů, to vše mají zájemci v ceně vstupenky (zde).

Další novinky na jediném turnaji nejvyšší evropské golfové série u nás si pak už mohou užít všichni návštěvníci akce. Jednou z nich je třeba soutěž o Škoda Supeb na celý rok, nebo Kolo štěstí Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Nová je pak také kolekce merchandisingového oblečení spojeného se značkou Czech Masters, kterou si mohou návštěvníci resortu obstarat v tradičním stanu Brudra v turnajové vesničce.

V jeho těsné blízkosti je pak zbrusu nový stan Pilsner Urquell, ve kterém premiérově od čtvrtka do neděle poběží Rádio Czech Masters, které si jinak mohou návštěvníci naladit v celém areálu na stanici 91,6.

Tou největší novinkou ale i tak pro golfové nadšence zůstává účast legendárního Ernieho Else, který se turnaje zúčastní vůbec poprvé ve své kariéře. Do Prahy s ním přitom dorazí i kus golfové historie.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení