Vítěz Czech Masters Pieters ovládl Porsche Urban Challenge

Thomas Pieters

Spektakulární městskou golfovou show si v úterý večer užívali fanoušci v Mnichově. Akce s názvem Porsche Urban Golf Challenge byla předzvěstí nadcházejícího turnaje European Tour a hostila jeho největší hvězdy. Nad všemi zazářil od letoška už dvojnásobný šampion Czech Masters Thomas Pieters.

Kromě něj se fanoušci na proslulé ulici Reeperbahn ve čtvrti St. Pauli, která je centrem mnichovského nočního života, užívali golfové umění Paula Caseyho, Xandera Schauffeleho, Patricka Reeda, Bernda Wiesbergera, Lucase Bjerregaarda, Maxe Schmitta a Richarda McEvoye.

Na náměstí Spielbudenplatz byla část Reeperbahn proměněna na závodní dráhu. Osm účastníků soutěže pak proti sobě hrálo vyřazovacím způsobem na kolbišti připomínajícím startovní rošt, po kterém hráči posouvali svá miniaturní porsche tím, že trefovali válce z pneumatik.

Akci vysílala European Tour živě na svých digitálních platformách na sociálních sítích.

Do finále se probojoval Pieters společně s domácí hvězdou Schmittem. Belgičanovi stačily na vítězství pouhé tři rány, až z toho byl sám překvapený a musel se přeptat moderátora, jestli opravdu vyhrál.

Cena pro vítěze totiž nebyla zanedbatelná. Pieters získal do svého užívání nové Porsche Cayenne Coupé až do konce turnaje. V následujících dnech se tak s ním může po Mnichově a okolí vozit podle libosti.

Mimochodem, když Pieters vyhrál před D+D REAL Czech Masters Raiffeisenbank exhibici na Vltavě, kde se svým týmem ovládl soutěž v chipování z lodi na ponton s greenem, vyhrál pak i celý turnaj.

Určitě by se nezlobil, kdyby se mu podobný double povedl i tento týden na Porsche European Open v Mnichově.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení