Těžký život na Symetře. Váňová podpořila nemocnou Vlčkovou

Karolína Vlčková

Šideri Váňovou a Karolínu Vlčkovou čeká od pátku do neděle další turnaj nižší zámořské Symetra Tour v Kansasu. Na tom předchozím se vedlo lépe Váňové, která vyrovnala svůj nejlepší výsledek sezóny, zatímco Vlčková se trápila se zdravotními problémy. Přesto se nevzdala, prošla cutem a bojovala až do konce.

To služebně mladší Češce, která je na Symetře nováčkem, zaimponovalo, a tak se rozhodla Vlčkovou, který na túře bojuje už druhým rokem, podpořit na sociálních sítích.

"Když jsem ráno před finálovou rundou Karolínu potkala, v duchu jsem si řekla, že má můj obrovský respekt za to, jak neuvěřitelný bojovník je, a že se prostě nevzdá!" napsala Váňová, která v Jižní Dakotě skončila dělená 26., zatímco Vlčková dělená 56.

"Celý týden bojuje s nemocí, a i přesto nastoupí do turnaje, kde by jiní leželi doma neschopní stát na nohou," vysekla Váňová Vlčkové poklonu.

"Nevzdala jsem to a bojovala až do poslední jamky. Bohužel moje chřipka to také nevzdala a dál se mě úporně drží. Navíc mě teď čeká skoro desetihodinová cesta autem do místa konání dalšího turnaje. Tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá...," napsala na svůj Facebook Vlčková po finálovém kole. A v dalším příspěvku odpověděla i Váňové na její kompliment.

"…mám radost za slova podpory a vyjádření toho, co já sama o sobě tak otevřeně nenapsala. V posledních dnech jsem si sáhla až na dno svých sil a nebylo to v této sezoně poprvé. Peru se s tím tento rok tak nějak po svém a nejsem z těch, kdo by se o tom všem dokázal rozpovídat," svěřila se Vlčková, která se nakonec rozhodla jízdu na další turnaj odložit a dát se dohromady.

"Golf prostě umí být náročný a každý, kdo to s ním myslí vážně, ví, o čem mluvím… Tímto děkuji nejen Šideri za její milá slova podpory. A teď si dám dva dny v klidu, abych nabrala sílu na další turnaj v Garden City," napsala také Vlčková.

Do turnaje Garden City Charity Classic vstoupí v pátek v 9:28 místního času snad již v lepším stavu než v tom předchozím. Váňová do prvního kola natýčkuje v 8:44.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení