VIDEO: Koepka září v reklamě, tentokrát zůstal oblečený

Brooks Koepka

Brooks Koepka si v pauze po skončení sezóny užívá pozornost médií. Poté, co minulý měsíc zazářil v letošní edici magazínu ESPN Body Issue, je nyní hlavní hvězdou reklamy televizní stanice ESPN na pořad SportsCenter.

Na rozdíl od pózování pro prestižní magazín ESPN tak Koepka tentokrát nebyl nahý, naopak měl možnost ukázat svůj herecký talent. A přiznejme si hned na začátku, na profesionálního golfistu podal před kamerami docela slušný výkon.

V prvním spotu hraje Koepka na chodbě puttovací soutěž s moderátorkou SportsCenter Elle Duncan. Koepka si označí míček mincí, ale tu mu ze země sebere komentátor Matt Barie a hodí jí do prodejního automatu.

Další spot reklamní spot se odehrává v jídelně ESPN. Koepka se chystá nakrájet so toust, a tak se zeptá svého vedle sedícího kedíka, kterým však není jeho skutečný caddie Rickie Elliot, jak ho má nakrájet. Ten mu poradí, že diagonálně, ale Koepkovi se řez nepovede.

"To byl opravdu špatný způsob," řekne Koepka, přičemž naproti sedící Barrie a Duncan mu za jeho "ránu" přesto zatleskají.

Světová jednička si tak nesejde divákům z očí ani po úspěšné sezóně, kterou zakončil druhým místem na TOUR Championship v East Lake. I přesto je Koepka favoritem v právě probíhajícím hlasování o Hráče roku na PGA Tour, kde obhajuje loňské vítězství.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení