Vylepšoval si Kuchar pozici v bunkeru? Fanoušci mu opět naložili

Matt Kuchar

Matt Kuchar v tomto roce zdaleka ne poprvé čelí kritice fanoušků za své počínání. Tentokrát to schytal za situaci ve druhém kole Porsche European Open v Hamburku, kam si odskočil na turnaj European Tour. To co dělal v bunkeru, bylo přinejmenším velmi podivné.

Pověst "dobrého chlapa" se 41letému Američanovi za posledních 12 měsíců totálně zhroutila. A je potřeba říct, že ne cizí vinou. U všech kontroverzí, a že jich nebylo málo, byl pokaždé iniciátorem dění sám Kuchar.

Nejprve loni po svém vítězství na Mayakoba Classic v Mexiku zaplatil místnímu kedíkovi směšnou částku. Později ji pod tlakem kolegů z PGA Tour i fanoušků doplatil, ale pověsti krkouna už se nikdy nezbaví.

Během WGC-Dell Technologies Match Play pak proběhla další kontroverze se Sergiem Garciou. A nakonec se snažil na Memorialu přesvědčit rozhodčí, že byl v úlevě, přestože ve skutečnosti nebyl.

Nyní to vypadá, že si na Green Eagle Golf Course, kde se Porsche European Open hraje, pokoušel vylepšit svou pozici v bunkeru.

Trest za to nedostal, ale posuďte sami…

Kuchar nakonec v Hamburku stejně neprošel cutem, ale není třeba dodávat, že fanoušci na sociálních sítích reagovali vůči němu velmi naštvaně. Je jeho reputace definitivně v troskách?

 

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení