V Berouně vyhrál Petr Nič, v play-off na 19. jamce

Petr Nič

Nikoli obvyklých osmnáct jamek, ale až dodatečná devatenáctá – a ne ta v klubovně – rozhodla o vítězi předposledního letošního turnaje Czech Pro-Am Teaching Tour v Berouně. Stal se jím Petr Nič.

V rozstřelu na první dodatečné jamce, čtyřparové jedničce, Nič definitivně udolal Radka Wagnera, který stejně jako on došel soutěžní osmnáctku za 72 ran, tedy v paru. V play-off pak stačilo Ničovi bogey.

"Jsem výkonem docela překvapený. Nehrál jsem špatně, jen se mi nedařilo puttování, ale hlavně, snad poprvé jsem uspěl v dešti, který nemám rád," přiznal vítěz.

"A play-off? To bych raději nekomentoval," dodal.

O třetí místo se podělili Petr Skopový, Lukáš Hrouda a Viktor Janošík (všichni 73 ran), za 75 dohráli parťáci z flightu Vojtěch Dostál a Lukáš Lizánek. Ten byl současně výhercem Nearest to Pin na šestce (226 cm).

Kategorii Apprentice ovládl Jakub Švarc (76 ran), z amatérů byl nejlepší Jan Stehno (40 bodů) před Michalem Frankem (39) a Josefem Řepou (38). Mezi týmy zvítězili Milan Vantuch a Michal Frank se ziskem 72 bodů.

V Berouně startovalo 33 profíků, 8 učňů a 38 amatérů. Závěrečný turnaj 8. ročníku Czech Pro-Am Teaching Tour se koná 30. září na Black Bridge.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení