Sedmdesátky jsou zpět! Puma jde na trh s retro botami

Puma Golf

Kdo miluje retro tenisky a zároveň hraje golf, měl by zpozornět. Německá Puma posílá na trh boty, které vycházejí z kultovního modelu Puma Suede Classics z roku 1968. Nepochybujeme o tom, že se budou dobře prodávat.

Vypadají totiž skvěle, tedy pokud jste příznivci této retro klasiky. Model Suede G Patch přijde na 120 dolarů, model Original G na 100 dolarů.

Podrážka nových modelů od Pumy vypadá velmi originálně. Je tvořena šestibokým "vaflovým" vzorem, který nabízí výjimečnou trakci, přitom má prakticky neviditelný design.

Suede G Patch se budou dodávat se speciálními vložkami PRO-FIT a na výběr budou v barvách Bridal Rose, Puma Black and Quarry (šedá).

Každá ze šesti částí tohoto modelu ale půjde rovněž nakonfigurovat. Možnosti zahrnují umístit na boty stylizovaný obrázek golfového míčku, aktuální či "old-school" logo Pumy, či si barevně přizpůsobit charakteristický pruh značky na boku.

Model Original G pak vychází z klasických modelů Clyde a Basket ze 70. a 80. let. Podrážku i vložku má shodnou s modelem Suede G Patch. Tyhle boty jsou nabízeny v modré, bílé a černé.

Tak co říkáte, jdete do nich?

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení