Černý Most už myslí na rok 2020, co nabízí?

Černý Most

Golfová sezona 2019 sice ještě neskončila, ale to nic nemění na tom, že řešit sezonu následující už nyní se vyplatí. Platí to i v případě Černého Mostu, který si připravil pro rok 2020 zajímavé nabídky.

Tou první a pro každý klub nejprestižnější je nabídka členství. Pokud si ho pro příští sezonu zakoupíte ještě letos, čeká na vás atraktivní bonus.

V březnu na vás totiž nebude čekat pouze nová členská kartička ČGF, ale při jejím vyzvednutí také dva vouchery na osmnáct jamek napsané na vaše jméno a s možností čerpání od 1. 4. do 31. 8. 2020.

Navíc si budete moci zahrát Mistroství klubu na jamky s fíčkem zdarma. Cena členství zůstává stejná - 3000 korun zaplatí dospělý a 1000 korun dítě do 16 let, když v rodinném členství platí dítě jen pětistovku.

Více informací ohledně členství na Černém Mostě a rekapitulace členských výhod naleznete zde.

Také pro příští sezonu je pak nejen v Golf Resort Black Bridge pro hráče připravena Prague Golf Card. Nově může hráč odehrát 7 zakoupených her na alespoň 3 různých hřištích. Na jednom hřišti tedy může zahrát až 5 her.

Jedná se o změnu, který vychází z podnětů a potřeb hráčů po prvním ročníku fungování této novinky na českém golfovém trhu.

Cena zůstává stejná, tedy 6290 korun pro dny pondělí až čtvrtek a 7590 korun pro karty, které nabízejí hru v pátky a o víkendech.

Karty pro příští sezonu je možné zakoupit už od začátku září a hry lze případně čerpat už v tomto roce. Na odehrání sedmi zakoupených her tak hráči mohou mít místo 12 až 16 měsíců, tedy o čtyři více.

Pro stávající držitele PGC 2019 dojde k prodloužení platnosti nevyčerpaných her do konce května 2020, pokud zakoupí do konce tohoto roku PGC pro rok 2020. Více informací naleznete zde.

Reklamní sdělení.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení