Vlčková druhé kolo nezvládla a v Alabamě neprošla cutem

Karolína Vlčková

Slibně rozehraný turnaj Guardian Championship Karolína Vlčková nedotáhla k projití cutem. Ve druhém kole akce Symetra Tour zahrála 75 ran a do finálového kola nepostoupila. Šideri Váňová odstoupila.

Českým hráčkám se turnaj v Alabamě nevydařil. Přitom ještě po prvním kole měla blízko k dalšímu dobrému výsledku Karolína Vlčková, která zahrála na úvod v paru.

Jenže do toho druhého nevstoupila vůbec dobře. Na prvních pěti jamkách druhé devítky si připsala čtyři bogey a pak už se marně pokoušela ztrátu dohnat. Na první devítce zapsala ještě jedno bogey, aby se s turnajem rozloučila pozitivně dvěma birdie v závěru.

Vlčková tak už podvanácté v letošní sezóně neprošla cutem na akcích Symetra Tour z dosavadních 18 absolvovaných turnajů. Z jednoho navíc odstoupila.

Dosud tak zůstává nejlepší výsledkem sezóny 26leté profesionálky dělené 23. místo z červnového The Forsyth Classic.

Z turnaje Guardian Championship odstoupila po prvním kole Šideri Váňová, která už po prvním kole za 79 ran měla k postupu do finále daleko.

Do průběžného vedení se dostala se skóre -10 malajsijská golfistka Kelly Tan. Ta má náskok tří ran před šesticí pronásledovatelek.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení