Skotsko není jen whisky! St Andrews má své golfové pivo

Pivo ze St Andrews

V domově golfu nyní budou čepovat své vlastní pivo. St Andrews Links spojilo síly s místním pivovarem St Andrews Brewing Company a výsledkem jsou dva "kousky", nad kterými budete moci mluvit o tom, co všechno jste právě zažili na hřišti.

Prvním pivem je čtyřprocentní ležák, druhým trochu slabší ALE. První nese název 17. jamky místního Old Course, tedy "Road Hole", druhé jméno legendárního Toma Morrise, i když nevíme, jestli otce, nebo syna.

Ať už čepované ze sudu, nebo z plechovky si pak obě piva budete moci dát ve všech třech klubovnách v St Andrews Links, na hřišti pak bude v nabídce v Old Pavilion a Halfway House a pak samozřejmě také po celém městě v barech, kde točí další piva místního pivovaru. Ale nikde jinde!

"Pořád se snažíme zlepšit zážitek v Domově golfu, i proto je spolupráce s místní a velmi renomovanou St Andrews Brewing Company tak vzrušující. Jejich odhodlání dělat skvělá piva je nakažlivé," přiznal Danny Campbell, obchodní ředitel St Andrews Links.

Ležák má být svěžím a řízným pivem, přesně takovým, kterým chcete na devatenácté jamce zahnat žízeň po rundě golfu. ALE pak nabídne trochu více sladu a vaše chuťové pohárky také zaznamenají stopy karamelu.

Takže až zase jednou vyrazíte do St Andrews, tak Na zdraví!

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení