Presidents Cup s Tigerem bude lepší. Ale co jeho zdraví, ptá se Scott

Adam Scott a Tiger Woods

Bude hrát Tiger Woods letošní Presidents Cup, nebo bude jen udělovat pokyny z pozice kapitána? Jeden ze soupeřů amerického týmu Adam Scott by magnet pro fanoušky rád viděl na hřišti s holemi v ruce. Dovolí mu to zdraví, táže se Australan.

Woods před dvěma týdny způsobil rozruch, když na konci jednoho ze svých blogů k Presidents Cupu přeškrtl slovo kapitán a nahradil ho slovy hrající kapitán.

Oficiálně bude čtveřice hráčů, kteří obdrží od kapitána divokou kartu, oznámena až 4. listopadu. Do té doby jsou jakákoliv prohlášení pouhými spekulacemi.

Jisté ale je, že pokud by Woods hrál, zájem fanoušků o utkání mezi Spojenými státy a zbytkem světa by byl ještě větší. Zvýšenou motivaci porazit USA s Woodsem v sestavě by navíc měli hráči soupeře.

"Bylo by lepší, kdyby hrál. I když by nastoupil jen třeba ke dvěma zápasům. Záleží na něm. Ale hádám, že bude muset přemýšlet o tom, jestli to bude lepší i pro jeho tým," říká Woodsův dlouholetý rival Scott.

Ten popsal potenciální zápas s ním tváří v tvář doma v Melbourne jako úžasnou vzpomínku na svou kariéru. Jestli k tomu ale vůbec dojde, Australan netuší.

"Těžko říct, kde se teď Tiger se vším nachází," pokračuje Scott. "Když vyhrál Masters, mysleli jste si, že vyhraje dalších pět majorů v řadě, ale teď zase nemáme tušení, jak je na tom jeho zdraví," popisuje ve zkratce Woodsův rok.

Nejen 39letý Australan tuší, že letošní Presidents Cup by mohl být pro někdejší dlouholetou světovou jedničku jedním z posledních, ne-li úplně posledním.

"Letos hrál dost nepravidelně. Kolik Presidents Cupů ho ještě čeká," ptá se Scott.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení