Woods po operaci opět naplno trénuje. Chystá se do Japonska

Tiger Woods

Tiger Woods má za sebou další krok vpřed ve své rehabilitaci kolena, které si nechal operovat po skončení sezóny. V rozhovoru s Michaelem Strahanem v pořadu Good Morning America potvrdil, že má od doktorů svolení k plnému tréninku.

Woods minulý měsíc podstoupil artroskopickou operaci, která mu opravila drobné poškození chrupavky v levém koleni. Teď už se může plně připravovat na novou sezónu a také na Presidents Cup, kde chce být nejen kapitánem amerického výběru, ale i hráčem.

"Minulý týden jsem dostal svolení k plnému tréninku, a tak jsem hrál hned druhý den devět jamek," řekl Woods Strahanovi, který se za ním stavil v Liberty National Golf Clubu v New Jersey, kde Woods pořádá svůj nový turnaj Nexus Cup, ze kterého profituje jeho nadace.

"Ano, stále to bolí, ale můžu začít také posilovat, abych získal zpět své svaly a váhu," uvedl Woods, který oznámil, že prodělal již pátou operaci kolene, prostřednictvím Twitteru 27. srpna.

Přidal také, že se plánuje plně zotavit do nového turnaje PGA Tour ZoZo Championship, který se hraje od 24. do 27 října v Japonsku.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení