Co našel Woods v bunkeru v New Jersey? Mrtvola to nebyla

Tiger Woods a Jimmy Fallon

Tiger Woods a populární americký moderátor a komik Jimmy Fallon si spolu vyšli na golf. Partičku si dali na známém hřišti v New Jersey Liberty National se spektakulárními pohledy na mrakodrapy Manhattanu. A při té příležitosti natočili video, kde Woods ukazuje, že není úplně marný, ani pokud jde o herectví.

Klip vyšel ve speciální nedělní edici televizního pořadu stanice NBC „The Tonight Show“, kterou Fallon moderuje. Na jeho začátku jedna z nejpopulárnějších tváří současného amerického televizního průmyslu doklepne do jamky svůj putt na první jamce. Woods ho informuje, že to byla už 15. rána.

"Ta lepší věc na tom je, že už to může být jenom lepší," komentuje Woods.

Před odchodem na další jamku si Fallon ještě odskočí uhrabat bunker, kde se podle Tigerových slov "chvíli zdržel". Jak hrabe, v písku na cosi narazí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@JimmyFallon and I tee off at 11:35/10:35c on @FallonTonight. #SundayNightFallon

Příspěvek sdílený Tiger Woods (@tigerwoods),

"Jsme v Jersey, to bude asi mrtvola," zahlásí Woods. Fallon i přes Tigerův nezájem trvá na tom, že našel zakopaný poklad.

Dvojice objeví bedýnku zamčenou na visací zámek. Woods ji otevře jak jinak než tím, že zámek urazí holí. "Neboj, netrefím tě, vím, co dělám," konejší Tiger vystrašeného Fallona, který bednu nastavuje.

Když konečně bedýnku otevřou, vypuknou v obrovský jásot. Oba dva začnou běhat po hřišti jako šílení, načež kamera konečně ukáže, co bylo obsahem. Nic víc, než slevový kupón do obchodu s vybavením domácnosti.

Nicméně klip končí pozitivním poselstvím "Nezapomeň snít," vzkazují oba na závěr.

Nejspíš s odkazem na to, že Woods již svůj největší poklad na hřišti našel letos v dubnu, kde ve 43 letech dosáhl historického vítězství na Masters.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebrate the moments of your life.

Příspěvek sdílený Jimmy Fallon (@jimmyfallon),

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení