VIDEO: Pepperell božsky hodnotí italskou kuchyni, opil se

Eddie Pepperell

Je těžké si Eddieho Pepperella neoblíbit a poslední video, které vzniklo v rámci ve čtvrtek startujícího Italian Open, je toho důkazem. European Tour posadila bezprostředního Angličana za jídelní stůl a naservírovala mu nejvybranější italskou kuchyni.

Vzniklo báječné video, na jehož úvodu se Pepperell představí jako občasný golfista a kulinářský expert na plný úvazek. A následně se nechá u bazénu obskakovat Mauriciem, který ho zásobuje vybraným jídlem a pitím.

Od začátku je jasné, že Pepperell holduje především tomu druhému, a tak předkrmy, hlavní chod i desert nezapomíná neustále prolévat předpokládáme že skvělým červeným vínem.

Vše doprovází svými vtipnými postřehy a grimasami, aby si na závěr objednal double. Nikoliv však kávu, kterou v Itálii odvážně odsune na druhou stranu, ale populární Limoncello.

"Myslím, že v tomto týdnu vyhraji," prohlásí ve chvíli, kdy do sebe dvojtého panáka vyklopí, ale dalšího už si neobjedná. "Raději ne, musím brát ohledy na své jméno," odmítne Mauricia a na závěr přiznává: "Cítím se pěkně... pěkně opilý, po tom všem."

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení