DeChambeau ukázal, jak dře v posilovně. Vyvolal úsměvy

Bryson Dechambeau

Bryson DeChambeau je zkrátka svůj a dokazuje to neustále, ať se to někomu líbí, nebo ne. Je ale fakt, že občas svým konáním vzbuzuje minimálně shovívavý úsměv, ať už se jedná o jeho „vědecký“ přístup ke golfu, nebo o aktuální záběry z posilovny, na kterých ukazuje, jak maká na své postavě.

Po závěrečném kole Shrinners na začátku října DeChambeau prohlásil, že se hodlá vrátit příští rok s mnohem silnější fyzickou konstitucí, aby vyhověl požadavkům moderní doby. Jinými slovy se chce délkou svých ran přiblížit vyhlášeným ranařům, protože seznal, že je to potřeba, aby zůstal ve špičce.

A na to potřebuje svaly. „Příští rok se vrátím a budu vypadat jako jiná osoba. Větší a mnohem silnější. Tedy nejde mi o to být nutně větší, ale všeobecně silnější. Budu však nejspíše i větší a bude to následující měsíc a půl přestávky asi velká legrace," těšil se osmý hráč světa na týdny v posilovně.

"Uvidíte na mém těle velké změny, což je dobrá věc. Budu schopen to pálit mnohem dál," řekl DeChambeau, a jak si předsevzal, tak činí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prior weight was 195 and I'm aiming to get to 230. Currently sitting at 220 so getting close!

Příspěvek sdílený Bryson DeChambeau (@brysondechambeau),

Jenže ve středu umístěné video na Instagram nezůstalo bez odezvy některých kolegů. A řekněme si to upřímně, jsou to reakce spíše mírně štiplavé.

"THICCC," použil Rickie Fowler výraz, kterým v současnosti používají americké děti k označení nějaké osoby, která je pro ně atraktivní. Netřeba dodávat, že Fowler to však myslel zřejmě ironicky.

Ještě dál šel Phil Mickelson, který letos s dávkou sebeironie dával na sociální sítě své posilovací rady. Zejména se chlubil svými vypracovanými lýtky, která by mu mohl závidět i leckdo mnohem mladší. A nezaměřovat se jen na vršek těla doporučil i DeChambeauovi.

"Nick Faldo přestože byl jeden z nejlepších hráčů, co kdy hráli, a měl silnou horní část těla, nikdy nepálil bomby. Proč? Protože zanedbával svá lýtka. Měl bys to trochu přehodnotit, nebo budeš hrát pořád do greenu jako první pokaždé, když spolu budeme hrát," rýpnul si Mickelson.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení