Anketa mezi hráči PGA Tour: S kým hrají rádi a s kým vůbec?

Rory Sabbatini

Každoroční anonymní anketa serveru GOLF.com mezi hráči na PGA Tour přinesla zajímavé výsledky. A to především ohledně toho, s kým hrají hráči na PGA Tour rádi v jednom flightu, a naopak s kým se raději potkávají pouze v klubovně.

Do ankety se během Safeway Open zapojilo 52 hráčů, mezi kterými bylo celkem 30 šampionů PGA Tour, tři vítězové majoru a 15 hráčů, kteří si v minulosti zahráli buď Ryder Cup, nebo Presidents Cup.

Každý dostal celkem 46 otázek, jejichž témata byla hodně široká. Hráči se vyjadřovali třeba k Tigeru Woodsovi, Donaldu Trumpovi, testování driverů, hřištím na okruhu nebo právě k (ne)oblíbeným spoluhráčům.

Mezi těmi, kteří mohou po odtajnění výsledků v klidu spát, jsou třeba Kevin Kisner, Charles Howell III nebo Harold Varner III. S prvním z nich si rádo zahraje 9 procent dotázaných, se zbylými dvěma sedm procent. Sedm procent pak dostala také odpověď "s kýmkoliv, kdo hraje rychle."

Opačná odpověď, tedy "s kýmkoliv, kdo hraje pomalu", byla nejčastější reakcí (26 %) na to, s kým naopak hráči neradi tvoří fligty. A i další dvě odpovědi získaly výrazný procentuální podíl.

Na děleném druhém místě se v této nepopulární anketě umístili podle očekávání Američan Bryson DeChambeau a možná trochu překvapivě Slovák Rory Sabbatini. Čtvrtý skončil s osmi procenty Skot Martin Laird.

Pokud vás zajímají odpovědi hráčů na zbylé otázky, musíte si s námi ještě pár dní počkat. Server GOLF.com je zveřejní až koncem tohoto týdne.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení