11letá Brazilka trefila za kolo eso, albatross, eagle i birdie

Ilustrační snímek

Neuvěřitelný kousek se povedl mladičké Brazilce Gabriele Hitoshi během turnaje U.S. Kids Golf's South American Championship. V nedělním finálovém kole zaznamenala hole-in-one, albatross, eagle i birdie a zapsala 65 ran (-7). Ani to jí ale nestačilo na vítězství.

Jasně, ty jamky jsou trochu kratší, ale bavíme se o dětech, v tomto případě konkrétně o jedenáctileté holce. A hlavně, nejsme si rozhodně vůbec jistí, že bychom na ta čísla dosáhli i my, jako dospělí.

Hitoshi se nejprve rozehrála třemi berdíky na své úvodní devítce, když startovala na desítce. Tři bogey však znamenaly, že ještě po jedenácti odehraných jamkách byla v paru. Pak to ale přišlo!

Po dalším birdie na pětiparové trojce přišlo eso na tříparové pětce dlouhé 82 metrů. Dokonce albatross pak mladá Brazilka zahrála na 265 metrů dlouhém pětiparu sedmičky a eagle přidala na 174 metrů dlouhém čtyřparu osmé jamky. Devítka za 30 ran, tedy za mínus šest, byla na světě.

Oproti prvnímu kolu (83) se tak Hitoshi zlepšila o neuvěřitelných 18 ran, společně s druhou rundou za 75 ran z toho bylo celkové skóre +7 a třetí místo, pět ran za vítěznou Almendrou Campoverdeovou z Peru.

 

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení