Golfová sezóna nemusí být u konce – vyhrajte týden na Kypru!

Digitalgolf Vánoce

Golfová sezóna v Česku se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Geografická poloha naší republiky totiž nepřináší zrovna nejlepší klimatické podmínky a i přes mírnější zimy se venku hrát nedá. To ostatně moc dobře ví každý vášnivý golfista. Co tedy s tím, když se vám golfové hole nechce "věšet na hřebík" a vidina indoorových hal a golfových trenažérů vás zrovna dvakrát neláká?

Vyrazte za teplem

Vydejte se do teplých krajů. Čím dál oblíbenější lokalitou se stává Kypr, což ostatně potvrzují i specialisté ze serveru golfových zážitků NEMOGOLF, kteří zajišťují golfové zájezdy a dovolené po Evropě i do vzdálenějších koutů světa již téměř tři desítky let.

Tento ostrov ve Středozemním moři se pyšní nejen krásnou rozmanitou krajinou, ale především suchým teplým klimatem a 330 slunečnými dny v roce. Teplota prakticky neklesá pod dvacet stupňů, a tak představuje pro turisty učiněný ráj. A nejen pro ně.

V posledních letech tady totiž ve spolupráci s předními světovými hráči byla vybudována nádherná golfová hřiště všech výkonnostních kategorií, která lákají jak úplné začátečníky, tak zkušené profesionály.

Připočteme-li k tomu prvotřídní služby, pak se nelze divit, že tato destinace tvoří vyhledávaný cíl golfistů. Kombinace slunce, moře, golf a odpočinek je zkrátka ideální pro strávení pohodových chvil.

Dopřejte si jedinečný zážitek

Vy si navíc tento jedinečný zážitek můžete dopřát úplně zadarmo. Stačí, když se zapojíte do soutěže, kterou si pro vás připravil server golfových zážitků www.nemogolf.cz ve spolupráci s e-shopem DIGITALGOLF.

Ten se zabývá prodejem kvalitního golfového vybavení, oblečení a doplňků pro profesionály i amatéry. V jeho širokém sortimentu najdete všechno, co pro váš oblíbený sport potřebujete, vybaví vás tady od hlavy až k patě.

Na své si přijde i ten nejnáročnější zákazník, protože v portfoliu nechybí ani osvědčení výrobci věhlasných značek, ostudu rozhodně neuděláte.

A o co se vlastně soutěží?

O týdenní pobyt pro dvě osoby v luxusním pětihvězdičkovém resortu Korineum Golf & Beach Resort hned vedle 18jamkového golfového hřiště lemovaného olivovníky a borovicemi.

Balíček obsahuje rovněž stravu formou polopenze, 4x green fee, letenku a zavazadlo – budete to tak mít zcela bez starostí. Pusťte se do zlepšování vašeho handicapu přímo uprostřed středomořského golfového ráje!

Více o soutěži se dozvíte ZDE.

Komerční sdělení

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení