Woods uspořádá exhibici šesti hvězd včetně sebe

Tiger Woods

Ještě předtím, než začne v prosinci na Bahamách neoficiální turnaj PGA Tour Hero World Challenge, který pořádá Tiger Woods pro vybranou golfovou smetánku, utká se šest jeho hvězd v exhibici, ve které se budou strefovat do terče vzdáleného 100 yardů.

Hlavní turnaj se bude hrát od středy 4. prosince v bahamském ráji v Albany. Už v pondělí od čtyř odpoledne se ale šest jeho hráčů zúčastní exhibice s názvem "Hero Shot at Baha Mar".

K Woodsovi se připojí čerstvý vítěz Race to Dubai na European Tour Španěl Jon Rahm, dále Tigerovi krajané Bryson DeChambeau, Gary Woodland a Jordan Spieth a Švéd Henrik Stenson.

Spolu budou soutěžit v zasahování cíle ze vzdálenosti 100 yardů (91,44 metrů) umístěném nad bazénem turnajového hotelu Baha Mar.

Jejich trefy budou bodovány podle přesnosti. 100 bodů za širší kruh, 200 za vnitřní, 500 za střed. Inspirace Hero Challenge je znát.

Každý hráč bude mít k dispozici šest ran, přičemž poslední se bude hodnotit dvojnásobným počtem bodů. Systém exhibice svede proti sobě tři dvojice. Tři postoupivší se utkají ve druhém kole, nejnižší skóre vypadne. Dva hráči se pak spolu utkají ve finále.

Woodse čeká velmi vytížené období.

Po exhibici se ujme roli hostitele na svém turnaji Hero World Challenge pro 18 pozvaných hráčů, z nichž vítěz vyhraje milion dolarů.

Ihned poté se i s částí osazenstva odebere v sobotu 7. prosince na opačnou stranu zeměkoule do Austrálie, kde povede jako hrající kapitán tým USA do bojů v Presidents Cupu proti Mezinárodnímu týmu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení