Spilková na LET prošla cutem. Woods je šestá, Kim dala eso

Klára Spilková

Ještě dvě soutěžní kola čekají v tomto roce na Kláru Spilkovou. Ta prošla na Andalucia Costa del Sol Open de Espana cutem, přestože ani v prvním, ani v druhém kole nepokořila par. S průběžným skóre +3 jí patří dělené 45. místo. na TOP 10 ztrácí sedm ran.

Spilková se rozhodla letos alespoň na konci sezony ukázat na své "rodné" Ladies European Tour, když jinak strávila rok v zámoří, kde už má nyní jistotu plné karty na LPGA i pro příští rok.

Ve Španělsku se jí ale zatím nedaří podle představ, přesto si na závěr roku připsala zatím cut. A stále má ještě dvě kola na to, aby na posledním turnaji roku uhrála dobrý výsledek.

Během prvního kola poztrácela na hřišti dvě rány, v páteční druhé rundě si pohoršila o jednu. Během osmnácti jamek si přitom připsala jen devět parů, na zbylých jamkách získávala, nebo ztrácela.

Nakonec podepisovala skórkartu, ve které byly čtyři berdíci (6, 7, 14, 16) a pět bogey (3, 9, 11, 15 a 18). Na hranici cutu měla ve finále náskok dvou ran.

Ve vedení je v polovině turnaje Němka Marolin Lampert (-8). Na děleném šestém místě je mimo jiné Cheyenne Woods, neteř Tigera Woodse. Stejně je na tom její krajanka Christina Kim, která ve druhém kole trefila na tříparové sedmnáctce parádní hole-in-one.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení