Vánoce na Černém Mostě, vyberete si z jejich nabídky dárků?

Black Bridge Golf Resort

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a na Černém Mostě mají pro golfisty připravených několik zajímavých tipů na golfové dárky, které pod stromečkem ocení každý golfista. Vyberete si z nich nějaký?

Golfový Ježíšek nabízí spoustu prověřených tipů na dárky. Například výhodnou nabídku tréninkových míčů na driving range (3 000 míčů za 3 000 Kč), kožený pásek s logem nebo vouchery na hru nebo míče.

Až do Vánoc pak platí akce 20 % na plné balení míčů, takže třeba Titleist PROV1 vás vyjdou na příjemných 1264 korun.

Skvělým tipem na vánoční dárek je také členství – ať už pro vás, nebo rodinné příslušníky či kamarády. Na Černém Mostě vyjde klasické roční členství na 3000 korun, za které si můžete užívat všechny klubové výhody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GOLFOVÉ VÁNOCE Přinášíme vám tipy na vánoční dárky pro golfisty! Všechny dárky pořídíte u nás na hlavní recepci.Na míčky teď máme 20% slevu, takže třeba balení PROV1 pořídíte za 1 264 Kč! Zimní čepice stojí 660 Kč, ručníky 280 Kč, pánská trička 1 690 Kč (bílé za 1 290 Kč) a skvělým tipem je také členství nebo PRAGUE GOLF CARD. Zastavte se u nás a dárky budete mít vyřešené.  . . . . . #golfchristmas #golfclub #christmasgolf #golftips #golfer #praha #dolnipocernice #cernymost #igcz #igczech #igercz #golferslife #instagolf #golfstagram #golf #golfgame #golfaddiction #golfstuff

Příspěvek sdílený Golf Resort Black Bridge (@blackbridgegolf),

Mezi ty patří třeba sleva 15 % na veškerou hru nebo účast zdarma na klubové jamkovce. Pokud členství stihnete zaplatit do konce roku, dostanete navíc 2 feečka na 18 jamek zdarma.

Vášnivé golfisty pod stromečkem určitě potěší karta předplacených her ve formě Prague Golf Card, která se po svém premiérovém roce dočkala řady změn, které vzešly z podnětů samotných golfistů (více zde).

Pokud přemýšlíte o hodnotnějším dárku, ideální je golfová peněženka Kredit Play. Je přenosná, není časově omezená a držiteli i jeho přátelům nebo firemním partnerům umožňuje hru bez omezení a slevou až 45 %.

Zastavte se na klubové recepci, kde vám rádi poskytnou detailnější informace o nabízených produktem a dárky vám vkusně zabalí. Vouchery si můžete taktéž objednat na emailu golf@grcm.cz.

Komerční sdělení.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení