Tiger Woods odstartoval svou akci vítězstvím v exhibici

Tiger Woods

Tiger Woods je na vítězné vlně. I když jeho pondělní triumf v exhibici před turnajem Hero World Challenge, který hostí jeho nadace, je třeba brát s velkou rezervou. Woods v šestičlenné show porazil ve finálovém souboji Jordana Spietha.

Akce s názvem Hero Shot at Baha Mar byla první zábavnou akcí šesti předních hráčů PGA Tour před turnajem Hero World Challenge na Bahamách. Ti soutěžili v přesnosti ran na terč ve vzdálenosti 130 yardů, tedy zhruba 119 metrů.

Každý z hráčů měl šest pokusů. Za ne příliš přesný zásah získal 100 bodů, za přesnější zásah 200 bodů a pokud se někdo trefil do bílého kruhu, uprostřed kterého se tyčila vlajka, získal 500 bodů.

V první dvojici na sebe narazili úřadující šampión Race to Dubai Jon Rahm a Henrik Stenson. Do dalšího kola postoupil Švéd. Ve druhé dvojici se radoval z postupu Jordan Spieth, když porazil Garyho Woodlanda. Třetí dvojici tvořil Woods s Brysonem DeChambeauaem.

Woodsovy rány byly přesnější, a proto se vítěz ZOZO Championship probojoval do druhého kola. V něm soutěžila trojice Woods-Spieth-Stenson, přičemž nejméně přesné byly údery Henrika Stensona.

Do finále se tak dostal Woods se Spiethem. Posledním šestým zásahem pak Tiger stvrdil své vítězství, které udělalo opět radost jeho fanouškům.

"Děkuji Brysonu DeChambeauovi, Jordanu Spiethovi, Garymu Woodlandovi, Henriku Stensonovi a Jonu Rahmovi, že se zúčastnili Hero Shot," poděkoval Woods na sociálních sítích všem účastníkům a připojil vtipnou otázku. "Počítá se tohle jako 83. vítězství?" naráží na svou bilance 82 kariérních titulů na PGA Tour, stejně jako má Sam Snead.

Na 83. vítězství si tak bude muset počkat a nezíská ho ani v případě, že by vyhrál turnaj Hero World Challenge, který se nepočítá do oficiálních výher.

Záznam exhibice Hero Shot at Baha Mar

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení