Z Beefa je táta. Neexistuje lepší pocit, září štěstím

Andrew Johnston

Na to, že je mu teprve třicet, má toho za sebou Andrew "Beef" Johnston poměrně dost. Prožil si slávu i pády, prošel si psychickými problémy a nyní znovu zažívá lepší časy. O víkendu navíc vstoupil do úplně nové životní etapy, když se stal otcem.

Na to, že je mu teprve třicet, má toho za sebou Andrew "Beef" Johnston poměrně dost. Prožil si slávu i pády, prošel si psychickými problémy a nyní znovu zažívá lepší časy. O víkendu navíc vstoupil do úplně nové životní etapy, když se stal otcem.

Beef vyhrál dosud jediný turnaj, když v roce 2016 triumfoval na Spanish Open na European Tour, ale celosvětově je mnohem populárnější než mnozí jiní hráči, kteří mají na pažbě vítězství více zářezů.

Může za to samozřejmě Beefův vzhled v kombinaci s jeho nekonformní a dobrosrdečnou povahou a vždy vstřícný přístup k fanouškům. Jeho popularita a často bohémský život ho však zároveň i táhly ke dnu. Angličan si prošel temným obdobím, které se projevilo na jeho duševním zdraví.

Zpátky mu definitivně pomohlo zasnoubení s přítelkyní Jodie Valenciou na konci loňského roku. Nyní se páru narodila dcerka Harley Noelle Johnston, s čímž se Beef pochlubil na sociálních sítích.

"Už vím, proč všichni říkají, že neexistuje lepší pocit, než když se vám narodí dítě. Tolik ji miluji," napsal na Instagram k několika fotografiím dokumentujícím jeho nejšťastnější momenty v životě.

"Děkuji za všechny milé zprávy, moc pro mě znamenají. Všechny vás miluji," dodal Beef, kterému poblahopřál i jeho sponzor, americký řetězec rychlého občerstvení Arby´s.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení