Puma trollí svou hvězdu. DeChambeau želví triko nosit nebude

Bryson DeChambeau

Není vhodnější osoby, která by měla prezentovat novou kolekci golfového oblečení od Pumy s názvem Saltwater collection než Bryson DeChambeau. Jednak je inspirována plážovou atmosféru, která mu jako rezidentovi z Baham imponuje, a také si dělá legraci z pomalé hry, kterou je DeChambeau pověstný.

Pro první kolo Hero World Challenge si 26letý Američan vybral tričko s názvem „Predator Polo“ v barvě moře s linkami znázorňujícími mořské vlny, ze které vystupují siluety žraloků a predátorů. Ideální pro někoho, kdo tráví spoustu času pod hladinou jako vášnivý lovec s harpunou.

"Je to úžasná kolekce," žasnul DeChambeau. "Jen to triko s želvou jsem úplně nechtěl nosit."

Měl tím na mysli triko, které se nazývá "Slow Play Polo". Jsou na něm želvy s golfovou holí, které jasně odkazují na pomalou hru, za kterou byl DeChambeau v minulé sezóně několikrát terčem kritiky.

Například když se v srpnu ve druhém kole na The Northern Trust připravoval dvě minuty na putt. Video, které obletělo golfový svět po sociálních sítích, mnoho fanoušků pobouřilo. DeChambeau se pak své špatné pověsti intenzivně bránil, než nedávno slíbil, že se polepší.

A protože není úplně hloupý, rozhodl se, že nebude přilévat olej do ohně, a želví triko raději na hřiště nosit nebude. "To se nestane," potvrdil.

Jeho smluvní kolega od Pumy Rickie Fowler si ale naopak myslí, že to je pro DeChambeaua příležitost, jak si ze sebe udělat legraci.

"Chápu, proč ho nenosí," řekl Fowler, který šel sám ve středu po hřišti se "Slow Play Polo" trikem, stejně jako jeho parťák ve flightu Gary Woodland.

Gary Woodland s "želvím trikem" (Foro: GettyImages)

"Bylo by úžasné, kdyby si ho (DeChambeau) vzal. Kdyby se ho lidé ptali, proč ho nosí, mohl by jim říct, že je to jeho vlastní řada oblečení. Že je trochu pomalý a já s Garym jsme se k němu rozhodli přidat a pomoci mu tak překonat tyto těžké časy," dělal si Fowler z DeChambeaua legraci.

Co není, ale ještě může být. Třeba DeChambeau Fowlerovu výzvu příjme a jednou si opravdu "želví triko" oblékne. Pak bude zábavné sledovat, jaký vliv to bude mít na jeho tempo hry.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení