VIDEO: Woods si dobíral Thomase, čím bavili sebe i fanoušky?

Justin Thomas a Tiger Woods

Že je v americkém týmu před Presidents Cupem dobrá nálada doložili na turnaji Hero World Challenge mimo jiné Tiger Woods s Justinem Thomasem. Ti spolu strávili během týdne spoustu času a na hřišti to byly samé úsměvy. A občas i nějaké to popíchnutí.

Woods si jako hostitel turnaje vzal na Bahamách Thomase do flightu pro úvodní kolo a naznačil tím, že by spolu mohli odehrát i nějaké ty čtyřhry během Presidents Cupu, který se hraje v Austrálii už tento týden. A společně se pak potkali ve flightu také ve třetím a čtvrtém kole.

Jejich dobírání před kamerami začalo v pátek hned na prvním týčku, na kterém hlasatel uvedl Tigera několika větami, zatímco jeho mladšího spoluhráče pouze jménem a místem bydliště.

Thomas na to reagoval pouze úsměvem.

Nic jiného mu nezbylo ani na jedenácté jamce, kde mu Woods svým drivem naložil několik desítek metrů. Když pak oba došli na fairwayi k prvnímu míčku, Woods na oko zjišťoval, čí je. A pak nezapomněl Thomasovi oznámit, že jeho, a že on ještě musí jít k tomu svému.

Tiger následně vše "zakončil" o den později při finále, kdy už si na prvním odpališti pohlídal, aby hlasatel jeho parťáka uvedl se všemi poctami. A na samotný závěr vše vyšperkoval titulem "Kentucky Mr. Golf 2009".

Tak snad tu dobrou náladu v americkém týmu nepokazí Patrick Reed.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení