Razítko na skvělý rok 2019. Rahm se oženil

Jon Rahm

V Basilico de Begona, v kostele v baskickém Bilbau, který navštěvoval od dětství, se v pátek oženil 25letý španělský golfista Jon Rahm. Nemohl tak lépe završit rok 2019, ve kterém se mu dařilo jak na hřišti, tak i mimo něj.

Rahm vyhrál letos čtyři turnaje. První triumf získal po boku Američana Ryana Palmera na týmovce Zurich Classic v New Orleans na konci dubna na PGA Tour.

Další tři přidal na European Tour. V červenci zvítězil podruhé v kariéře na Irish Open, v říjnu také podruhé na domácím Open de Espana, a aby se to nepletlo, tak v listopadu přidal i druhé vítězství na sezónním finále DP World Tour Championship v Dubaji.

Na European Tour vyhrál Rahm Race to Dubai a po sezóně byl zvolen Hráčem roku. Ve světovém žebříčku už se vyšplhal na třetí místo za Brookse Koepku a Roryho McIlroye.

To nejlepší ho ale potkalo až těsně před Vánoci. Jako předčasný dárek si se svou americkou přítelkyní Kelley Cahill nadělili svatbu v Rahmově rodném Baskicku na severu Španělska.

"Je ta část roku, na kterou se těším nejvíce. Bude to katolická svatba ve Španělsku v kostele, ve kterém jsem v podstatě vyrůstal, když jsem tam chodil se svou babičkou. To místo znamená pro každého ve městě opravdu hodně," prozradil Rahm ještě na Hero World Challenge.

"Myslím si, že když uvidím otevřené dveře a spatřím ji poprvé přicházet uličkou, bude to ten okamžik, na který se těším nejvíce. Tenhle moment, jak přichází," uvedl Rahm.

A podle fotek to vypadá, že stál za to i okamžik, kdy spolu s nevěstou vyšli ven jako novomanželé.

Se svou nyní již manželkou se potkali na univerzitě Arizona State. Loni v létě krátce před PGA Championship v Bellerive. Společně žijí v Phoenixu v Arizoně.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení