VIDEO: Phil Mickelson vyrazil za Santou, co si přál k Vánocům?

Phil Mickelson a Santa

Phil Mickelson vyrazil před Vánoci za Santou, vyřídit si s ním nesplněné přání z předminulého roku a přát si něco nového pro rok 2020. Co to bylo a jaké se mu od Santy dostalo odpovědi?

Mickelson baví internet svými vlastními epizodami pod hashtagem #PhiresidewithPhil a tentokrát, v čase vánočním, nemohl být jeho hostem nikdo jiný než Santa Claus.

Phil se nejprve Santy zeptal, co se stalo s jeho přáním z roku 2018, kdy si přál americké vítězství v Ryder Cupu, které v Paříži nepřišlo. "US Open! Tohle na tvém seznamu nebylo," zareagoval Santa.

A tak to Lefty zkusil znovu, když vyslovil své přání být součástí vítězného rydercupového týmu v roce 2020. "Zůstaň na nice listu," upozornil ho Santa, než si podali ruce. "To je dobrá rada pro všechny," řekl Phil.

Phil Mickelson chyběl na letošním Presidents Cupu, což znamenalo jeho první neúčast v jakémkoliv týmovém klání Američanů od roku 1993. Nice list je pak seznam hodných dětí, kterým Santa přinese dárky.

Pro ty zlobivé je tu "Naughty list", tak uvidíme po klání ve Whistling Straits, na který se Mickelson v roce 2020 dostane.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení