Fowler opět posouvá hranice módy. V čem hrál na Havaji?

Rickie Fowler

Už se z toho stává pravidlo. V každé z posledních dvou sezónu se Rickie Fowler oblékl na prvním turnaji v roce do košile v havajském stylu a letos je tomu opět tak. Na Turnaji šampionů představil novou kolekci od Pumy, nad kterou strážci golfové tradice pozvednou obočí.

Rickiemu však nová řada od německého výrobce sportovního oblečení s názvem Island Time náramně sekne. Košili nasáklou tropickou atmosférou s ananasovým potiskem zvolil pro středeční Pro-Am před nadcházejícím Sentry Tournament of Champions, který se hraje na Havaji.

Košile však nebyla jediným módním výstřelkem. Protože hráči PGA Tour mohou nosit v Pro-Amu a tréninkových kolech nosit kraťasy, vzal si na sebe i ananasové šortky s identickým designem jako měla jeho košile.

A zatímco na hřišti měl na sobě klasickou čepici, na tiskovou konferenci ji vyměnil za slušivý klobouček. Havajský komplet byl dokonán.

Fowlera letos čeká představení ještě několika kolekcí od Pumy. Mimo jiné na Farmers Insurance Open, Masters, The Players, PGA Championship a US Open. Už teď se těšíme.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení