Zklamání z médií a Woodse zahání Mexičan vlastní značkou tequily

Abraham Ancer a Tiger Woods

Abraham Ancer i před Sony Open stále čelil otázkám ohledně svých slov o Tigeru Woodsovi, která jako nevinou poznámku řekl před prosincovým Presidents Cupem. I proto rád přešel k veselejšímu tématu. Tím je jeho vlastní značka tequily, kterou uvádí na trh.

Mexičan je stále velmi zklamaný z toho, jak zámořská média pracovala s jeho odpovědí na otázku, s kým by si nejraději zahrál v Presidents Cupu v nedělních singlech. Jeho slova prý překroutila.

Ancer dostal tento nevinný dotaz na domácím turnaji Mayakoba Golf Classic v čase, kdy se blížila jeho premiéra v Presidents Cupu za mezinárodní tým. V dobré víře na ní nepřekvapivě odpověděl, že by si rád zahrál proti Tigeru Woodsovi. Jenže ve španělštině.

Při překladu do angličtiny však jeho odpověď vyzněla o dost vyzývavěji, než byla myšlena. Když pak kapitán Ernie Els nasadil Ancera hned do prvního singlu, hrající kapitán Američanů Woods proti němu bez váhání nasadil sám sebe.

Následně zvítězil poměrně jasně 3&2 a prohlásil: "Abe dostal, co chtěl." Vypadalo to jako pomsta. Woods tím navíc odstartoval nedělní obrat Američanů, kteří se v Austrálii nakonec radovali z vítězství.

Ancera to však hodně zasáhlo, a tak když se ho reportéři před jeho prvním startem na PGA Tour od Presidents Cupu na událost opět zeptali, nezastíral z přístupu médii své zklamání.

"Bylo nás tam 12 kluků, kteří jsme každý toužili po svém velkém souboji na velké scéně, jako byla tato. Samozřejmě, že jsem chtěl hrát se svým hrdinou z dětství Tigerem Woodsem. Byl by to neskutečný zážitek," uvedl Ancer.

"A tak jsem poučil hodně nejen o samotném golfu, ale také o médiích a o tom, jak se může všechno otočit proti mně, když se překroutí slova, která jsem řekl. A možná Tiger ani neznal jejich původní význam," vysvětloval Ancer, který raději přešel k jinému tématu.

28letý Mexičan doufá, že rok 2020 bude výjimečný nejen tím, že bude stavět na předchozí sezóně, kdy se dostal až na Tour Championship a do týmu pro Presidents Cup. Věří, že neméně úspěšná bude i jeho značka tequily Flecha Azul.

Její název už propaguje na své čepici, zatímco ji uvádí na trh se svým partnerem Aronem Marquezem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Resting our tequilas in American white oak barrels with @aron.marquez and @abrahamancer. #DrinkingFlechaAzul

Příspěvek sdílený Flecha Azul Tequila (@flechaazultequila),

"Oba jsme Mexičani, oba milujeme tequilu. Tak jsme si řekli: ´Víš co? Pojďme to trochu rozjet.´ Od té doby na tom neustále pracujeme už déle než rok a jsme z naší tequily opravdu nadšení," vyprávěl Ancer, který se prý snaží také o osvětu ohledně pití svého oblíbeného alkoholu.

"Je to o odstraňování stigmat, které tequila má u většiny lidí už od studentských let. Dáte si hodně panáků, smícháte je s kde čím, a nakonec se pozvracíte. Pak se probudíte s nejhorší kocovinou na světě a říkáte si, jak vás ta tequila dostala," povídal Ancer.

"My se snažíme vytvářet kulturu, aby lidé pochopili, jak dobré pití to může být, když se správně pije. Můžu si dát pár drinků a ráno v sedm odpalovat míčky bez následků, což je úžasné," hájil Ancer mexický národní nápoj, se kterým se nyní pokusí prorazit stejně jako v golfu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení