OBRAZEM: Sexy přítelkyně golfové hvězdy, kdo z nich je lepší na hřišti?

celá fotogalerie (20) » Katherine Zhu

Paulina Gretzky, Alison Stoke, Jena Sims, Kelley Cahill či Erica Stoll, ty všechny mají teď novou konkurenci v pomyslném boji o pozici nejkrásnější partnerky hráčů z PGA Tour. S loňským nováčkem Colinem Morikawou přišla na scénu i jeho půvabná přítelkyně Katherine Zhu.

Pokud jí to studentské povinnosti dovolí, doprovází svého milého i na turnajích. Morikawa tak má svou Katherine po svém boku i na Sony Open a její přítomnost mu velmi svědčí, když po prvním kole na Havaji v Honolulu vedl.

"Potkali jsme se na univerzitě a hned přeskočila jiskra," říká Morikawa ve videu, který o páru natočila PGA Tour.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (20)

"Legrace je, že hned týden na to jsem vyhrál svůj první turnaj. Od té doby nám to spolu klape a užíváme si spolu hodně zábavy," uvedl 22letý talent, který už má na kontě své první vítězství na PGA Tour, když v červenci triumfoval na Barracuda Championship jen několik týdnů po svém debutu.

Zhu, která má stejně jako Morikawa asijské kořeny, toho navíc o golfu hodně ví. Sama je totiž bývalou univerzitní hráčkou, když hrála za Pepperdine University v nejvyšší americké divizi NCAA I., kde absolvovala v roce 2018.

"Jsme velmi soutěživí," říká Katherine, která se narodila v kanadském Vancouveru, ale střední školu navštěvovala v Číně, než se vydala zpět do zámoří studovat na univerzitu v kalifornském Malibu.

"To teda jsme," přitakává Morikawa. "Nikdy nenecháme jeden druhého vyhrát. Akorát když soutěžíme v čipování, porazí mě tak v 70 procentech případů," směje se.

"Dělá mě lepším hráčem, což je na ní skvělé. Připravuje mě to na PGA Tour. Kdykoliv spolu trávime volno, pokaždé přinese na hřiště aspoň wedge a vymyslíme nějakou zábavu nebo soutěž," říká Morikawa o své dlouholeté přítelkyni, která mu na univerzitě občas dělala kedíka.

Možná by ji měl ke svému bagu najmout i nyní. Minimálně pro finálová kola, pokud půjde v posledním flightu. Katherine golfu rozumí skvěle a soupeřům by mohlo dělat problém se v její přítomnosti soustředit na hru.

FOTOGALERIE ZDE

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení