Mickelson vytrolil Rose na Twitteru. Čím ho popíchnul?

Phil Mickelson

Phil Mickelson ještě v roce 2020 nezahrál soutěžní ránu, ale na sociálních sítích už začal rok zostra. Lefty si ostatně za 18 měsíců, co je používá, vybudoval pozici šprýmaře. Poslední terč, kterému dal pocítit ostrovtip svého online jazyku, je bývalá světová jednička Justin Rose.

Angličan zveřejnil na svém Instagramu svou pozvánku, která mu přišla od organizátorů na letošní Masters.

"Děkuji, Masters," přidal do komentáře.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @themasters

Příspěvek sdílený Justin ROSE (@justinprose99),

Trojnásobný vítěz zeleného saka neodolal lákavé příležitosti a Roseovi napsal: "Jednou to vyhraj (nebo 3x) a přijde ti KAŽDÝ ROK. Jen říkám."

Mimochodem, Rose splnil na letošní Masters hned tři různá kvalifikační kritéria. Skončil v TOP 4 na posledním US Open, kvalifikoval se skrze pořadí v loňském Tour Championship a na konci roku 2019 byl v TOP 50 světového žebříčku.

39letý vítěz 10 turnajů na PGA Tour a 11 na European Tour, který má z US Open 2013 i svůj triumf na majoru, má i na Masters slušnou bilanci.

Od roku 2003, kdy v Augustě debutoval, uhrál v jedenácti případech TOP 25. V roce 2015 byl druhý za Jordanem Spiethem. O dva roky později podlehl až v play off Sergiu Garciovi.

Cut minul na Masters pouze jednou a to loni.

Pokud by chtěl Rose kontrovat, mohl by Mickelsonovi připomenout, že on na rozdíl od něj vyhrál US Open a stal se světovou jedničkou, což jsou jediné dva úspěchy, které Leftymu v kariéře chybí.

Nebo by si mohl vzpomenout na jejich úchvatnou bitvu v Ryder Cupu 2012, kde Rose dvěma dlouhými putty na posledních dvou jamkách Mickelsona porazil a byl tak součástí památného nedělního obratu, který vešel do golfových dějin jako "Zázrak v Medinah".

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení