Lieser si mírně polepšil. Mrůzek útočí v Egyptě na TOP 10

Ondřej Lieser

Jak Filip Mrůzek, tak i Ondřej Lieser zahráli druhé kolo na turnaji Red Sea Ain Sokhna Classic v Egyptě v paru (72 ran). Na druhém turnaji nové sezóny Pro Golf Tour to pro prvního z nich znamenalo o ránu horší výsledek než v neděli, pro druhého naopak o ránu lepší.

Mrůzek se nadále drží na dostřel TOP 10, na které mu z děleného 14. místa chybí s celkovým skóre -1 dvě rány. V celkovém pořadí klesnul o tři místa. Lieser půjde v úterý do finálového kola se skóre +1 na děleném 21. místě, čímž se oproti prvnímu kolu posunul o čtyři místa vzhůru.

Mrůzek rozjel v pondělí druhé kolo velmi slibně, když zahrál na 3 a 4 dvě birdie. Na 7 pak zapsal bogey. Na druhé devítce přidal další dvě birdie na 11 a 17, ale také tři bogey na 13, 15 a 18.

Lieser startoval netradičně z jedenáctky. První výchylku oproti paru zaznamenal berdíkem na 13. Následovala dvě bogey na 15 a 16. Na 18 pak přišlo druhé birdie dne.

Na první devítce pak Lieser zaznamenal bogey na 2 a birdie na 8, než se vrátil na druhou devítku odehrát závěrečný par na 10.

Ve vedení je Francouz Jean Bekirian, který zahrál ve druhém kole 65 ran a se skóre -9 vede kolo před koncem s nadějným náskokem čtyř ran. Mrůzek na něj ztrácí osm ran, Lieser deset.

Průběžné výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení