Albatross otevírá novou akademii, chce vychovat světového hráče

Driving Albatross

V minulém roce představili na Albatrossu zbrusu nové tréninkové plochy, v nové sezoně na nich bude působit nová akademie. Jejími hlavními tvářemi v roli trenérů budou David Carter a Marek Nový, hlavním cílem je vychovat hráče úspěšného na mezinárodní úrovni.

Cílem akademie bude předávat ty nejlepší informace a vychovávat z dětí nejen skvělé hráče, ale hlavně zdravé a slušné osobnosti. Dojde i na fyzickou přípravu v rámci spolupráce s jedním z nejlepších fitness trenérů v republice Lukášem Stránským a jeho SeiGym.

"Již delší dobu se snažíme přijít s konceptem, který by akademii pozvedl na vyšší úroveň. Chceme poskytovat ty nejlepší služby a já věřím, že se nám podaří na Albatrossu vychovat hráče, který bude úspěšný i na mezinárodní úrovni," přeje si Stanislav Lisner, generální manažer resortu.

Pomoci k tomu mají dvě osvědčená trenérská jména. David Carter, vítěz turnaje European Tour z roku 1998, na Albatrossu působí dlouhodobě. Pro Marka Nového je pak hřiště ve Vysokém Újezdu novou destinací.

"Máme ty nejlepší trenéry a zároveň k nim navazujeme další nezbytné prvky, jako je psychologická příprava, fitness a další služby. Dalším krokem bude i spojení se školami, a to od základní až po vysokou. Prostě se chceme o naše hráče postarat od A po Z," říká Lisner.

Akademie nabídne podle Lisnera v části výkonnostního golfu z počátku pouze omezený počet míst: "Chceme se soustředit na kvalitu a poskytnout ty nejlepší podmínky. Nechci, aby to znělo nějak nabubřele, ale rádi bychom si vybrali hráče, se kterými budeme spolupracovat."

Další detaily o fungování akademie představí na Albatrossu v polovině února, když v pátek 14. proběhne na internetových stránkách interaktivní webinář. Následně se trenéři budou scházet s jednotlivými zájemci.

Lisner však upozorňuje, že akademie bude otevřená i pro nadšence, pro které bude cílem dostat se třeba na singl hendikep: "Akademie bude mít dvě hlavní části. Jednu pro rekreační golfisty, kteří se chtějí golfem bavit. Od útlého věku až po dospělé, kde nabídneme speciálně zaměřené individuální, ale i skupinové lekce."

"Druhá část bude zaměřená na výkonnostní golf, tedy na ty, kteří to s golfem myslí vážně. To je ta část, kde nastane nejvíce změn," dodává Lisner s tím, že více informací se veřejnost dozví právě 14. února.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení