VIDEO: Orkán Sabina? A co má být! V kolik máme tee time?

Bouře Ciara

Říká se, že neexistuje špatné golfové počasí, jen špatně oblečený golfista. V případě orkánu, který si Britové nazvali Ciara a Němci Sabine, a který částečně dorazil také do Česka, však nebyl čas na hrdinství. Přesto se našli tací, kteří se od své partičky golfu nenechali odradit. A podle toho také dopadli.

Zimní bouře kromě vichru, spousty vody a někde i krupobití přinesla problémy v dopravě. Zrušeno bylo mnoho spojení včetně leteckých. Soudě podle videí z Británie však Ciara neznamenala zrušení tee timů.

Alespoň u některých šílenců.

Chlapík v tomto příspěvku, řekněme si to na rovinu, úplně ideální golfové počasí nevychytal. Snad aspoň v pořádku dorazil zpět do klubovny a domů.

Asi ho tam ale úplně nepochválili. Vyrazit ven v tomhle nečase, a ještě k tomu na golf, si říká o nominaci na Darwinovu cenu.

V porovnání s ním měla o trochu lepší podmínky na hru partička, která se natáčela v Sherdley Park Golf Clubu nedaleko Liverpoolu při své nedělní rundě golfu. Ani u nich se to však bez problémů úplně neobešlo.

Hlavně, že byla legrace.

Klub také vydal důležitou radu, jak se zachovat, když hráče zastihne na hřišti bouře a hrozí blesky.

"Pokud vás na hřišti zastihne bouřka a budou hrozit blesky, vezměte do ruky jedničku železo. Jedničku železo netrefí ani Bůh!"

Sedmnáctiletou golfistku Libby Kilbride pak nepříznivé počasí neodradilo ani od tréninku. "Je to vlastně blbost, ale nic mě nezastaví od tréninku před mým prázdninami na slunné Floridě!!" napsala talentovaná hráčka na Twitter a přidala krátké video z drivingu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení