Není připraven, Woods do Bay Hill nepojede, řekl jeho agent

Tiger Woods

Tiger Woods si dá ještě minimálně jeden týden pauzu, než se vrátí na PGA Tour do kolotoče turnajů. Poté, co vynechal v tomto týdnu turnaj Honda Classic, se nepředstaví ani v příštím týdnu na turnaji Arnolda Palmera v Bay Hill. Při hře ho totiž omezují jeho ztuhlá záda.

Sám Woods se sice ke svému nepřihlášení se na akci, kterou v minulosti osmkrát vyhrál, veřejně nevyjádřil, pro server ESPN.com ale přeci jen něco málo prozradil jeho agent Mark Steinberg.

"Jeho záda jsou stále ztuhlá a není proto připraven," řekl Steinberg. Více však neprozradil, a tak není jasné, kdy se Tiger znovu ukáže fanouškům. Určitě ale udělá vše pro to, aby hrál už v dalším týdnu The Players.

Neoficiální pátý major, na kterém se bude letos hrát o rekordních 15 milionů dolarů, by si určitě nerad nechal ujít. O to více, když se stále více blíží Masters v Augustě, kde bude obhajovat loňský senzační titul.

Na svém kontě tak minimálně do poloviny března bude mít letos stále jen 8 odehraných kol. Naposledy hrál Genesis Invitational, kde byl hostitelem. Po horším víkendu skončil na 68. místě, nejhorší z těch, kteří dali cut.

V Bay Hill se neukáže druhý rok po sobě, když ho loni vyřadily problémy spojené s bolavým krkem. Floridský turnaj Arnolda Palmera pak nebude hrát už pošesté za posledních sedm let.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení