Woods musí poslouchat své tělo, na The Players nepojede

Tiger Woods

Tiger Woods musí před blížícím se Masters znovu měnit své plány. Poté, co v poslední době vynechal jak turnaj WGC v Mexiku, tak prakticky domácí turnaj The Honda Classic, ho fanoušci neuvidí ani v příštím týdnu na The Players. Na vině jsou jeho bolavá záda.

Jako první promluvil o tom, že Woods nepojede na The Players, jeho agent Mark Steinberg. "Nebude hrát. Jeho záda nejsou připravená. Nejde o nic dlouhodobého, jen teď není připraven," řekl v pátek odpoledne zámořskému Golf Channelu.

Sám Tiger poté vše oznámil svým fanouškům na Twitteru. Při hře se jim přitom ukázal naposledy v polovině února, kdy hostil turnaj Genesis Invitational. Po slabém víkendu skončil poslední z těch, co prošli cutem.

"Není to lehké rozhodnutí, ale nemohu se zúčastnit The Players. Musím poslouchat své tělo a odpočívat, když je to potřeba. Má záda jednoduše nejsou připravená," napsal na sociální síť 44letý Američan.

Ten bude na TPC Sawgrass, kde se bude letos bojovat o rekordních 15 milionů dolarů, chybět druhý rok po sobě: "Jsem smutný z toho, že vynechám jednu z nejlepších akcí v celé sezoně, NÁŠ šampionát."

Po The Players bude mít Tiger už jen tři příležitosti, jak se rozehrát před tím, než bude v Augustě obhajovat zisk zeleného saka. V kalendáři jsou Valspar Championship, WGC jamkovka a Valero Texas Open.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení