VIDEO: Lefty challenge! Která z hvězd to napálí lépe a dál?

Rickie Fowler

Nejen vy se v tomto nešťastném čase nudíte doma, zabavit se snaží také nejlepší golfisté světa. Někteří z nich se rozhodli, že otestují sebe sama, jak jim to jde hrát na druhou stranu, konkrétně nalevo. A nejspíše by se uživili i tímto způsobem hraní!

Vše odstartovali Rickie Fowler a Justin Thomas, kteří si ve čtvrtek uspořádali svůj vlastní "Lefty Championship". Jasně, ještě by to chtělo trochu potrénovat, ale když si představíme sebe, hrát na durhou stranu...

Vítězství si připsal Fowler, který na floridském hřišti Michaela Jordana The Grove XXIII in Hobe Sound potřeboval jen 94 ran, zatímco Thomas 101.  

Nepřekvapí, že si u toho užili spoustu zábavy, i když občas se dostavila i trocha frustrace. Následující video je potřeba dokoukat do konce.

Thomasovo naštvání se dá pochopit. Ještě po první devítce vedl o pět ran, poté ale zahrál mimo jiné za 9, 7 a dvakrát za 7 ran a dal svému soupeři šanci. Fowler jí na rozdíl od klasických turnajů nepohrdnul a zvítězil.

"To byl ale den! Myslím, že jsme uspěli s namixováním našich outfitů a pokusili jsme se hrát nalevo... Došel jsem si pro vítězství díky kvalitní druhé devítce a zapsal 94," pochlubil se Fowler na Instagramu.

Vhozenou rukavici se pokusil zvednout Brooks Koepka, který však nevyrazil na hřiště, ale na driving. Čísla, která ale dokázal "vytočit" hraním nalevo, jsou dech beroucí. Tak třeba 8-železem hrál 177 metrů!

A s driverem v ruce se pak dostal dokonce na 268 metrů!

Ještě o metr dál se ale v minulosti dokázal s driverem v ruce na levou stranu dostat ranař Dustin Johnson, což nezapomněli na Twitteru připomenout lidé z TaylorMade. Kdo bude další?

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení