Dům golfové legendy shořel v plamenech, nikdo se nezranil

Davis Love III

Osobní neštěstí naštěstí bez těch tragických následků potkalo Davise Lovea III. Americká golfová legenda v pátek přišla o svůj domov, který skončil celý v plamenech. Dobrou zprávou je, že se během požáru nikdo nezranil. Vítěz 21 turnajů na PGA Tour ale přišel "o všechno".

Hořet začalo krátce po páté hodině ranní, když byl Davis Love III i se svou manželkou Robin doma v St. Simons Island ve státě Georgia. Oběma se naštěstí podařilo dům opustit dříve, než ho celý zachvátily plameny.

"I když je celý rodina zdrcena ztrátou našeho domu, který byl plný smíchu a neuvěřitelných vzpomínek, tak můžeme děkovat bohu, že jsou všichni v bezpečí a nezranění," vzkázal Love ve svém prohlášení.

Pětapadesátiletý Američan, který v roce 1997 vyhrál PGA Championship a s americkým rydercupovým týmem slavil úspěchy jako hráč i kapitán, bydlel se svou rodinou v domě více než 20 let.

Oheň se podle všeho rozšířil brzy ráno z garáže, a přes veškerou snahu místních hasičů nakonec lehl celý objekt popelem. Co stálo za vznikem požáru je zatím stále součástí vyšetřování.

"Velmi děkujeme všem, kteří se pokusili zachránit náš domov. Díváme se ale na věci z celkové perspektivy, když se lidí z naší komunity a prakticky po celém světě potýkají s nevídanou zdravotní krizí," dodal Davis Love III, který tak připomněl, že zdraví je to nejdůležitější, co všichni máme.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení