Dalyho vzkaz do Česka: Miluji vás, uvidíme se v příštím roce!

John Daly

Letošní sedmý ročník D+D REAL Czech Masters musel být kvůli celosvětové pandemii koronaviru COVID-19 zrušen, a tak si čeští golfoví fanoušci neužijí mimo jiné Johna Dalyho. Ten na ně ale nezapomněl a poslal jim do Česka milý vzkaz.

Daly se turnaje European Tour na Albatrossu zúčastnil v minulosti už třikrát. Ve dvou případech prošel cutem a skončil v šesté desítce (2016 a 2018), v roce 2017 na finálová kola nedosáhl o jedinou ránu.

Po loňské pauze způsobené zdravotními problémy se letos do Česka opět těšil, když už v lednu psal promotérovi Petru Dědkovi zprávy, že je konečně fit a že se do Prahy velmi těší. Nakonec ale nejen on nepřijede.

Celosvětová pandemie koronaviru COVID-19 ruší nebo odkládá na neurčito golfové turnaje po celém světě a Czech Masters není výjimkou. Daly přesto na své české fanoušky nezapomněl a poslal jim vzkaz.

"Zdravím všechny úžasné lidi na Albatrossu, i vás členové. Je mi moc líto, co se přihodilo, ale pevně věřím, že se uvidíme v příštím roce," říká ve videovzkazu, který zveřejnil Albatross na svých sociálních sítích.

"Miluji to u vás, miluji Českou republiku, vaše golfové hřiště, ale ze všeho nejvíce mluji krásné město Prahu. Máte ty nejkrásnější ženy na světě," dodal 53letý Američan, který si celou kariéru užívá život plnými doušky.

Platilo to i pro jeho návštěvy Česka, na které by rád za rok navázal: "Mrzí mě, co se stalo, Bůh nám žehnej. Snad se brzy uvidíme. Buďte všichni v bezpečí, brzy to zase napálíme. Opatrujte se, miluji vás, mír všem,"

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení